අපගේ නිෂ්පාදන

ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය

ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය, ඔප්ටිකල් ෆයිබර් කේබල් ලෙසද හැඳින්වේ. ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබල් ෆයිබර් ඔප්ටික් තන්තු එකක් හෝ වැඩි ගණනකින් සාදා ඇති අතර විදුලි සංදේශ රේඛා ඉදිකිරීමේදී හොඳ භෞතික ගුණාංග ඇති කිරීම සඳහා විශේෂ ද්‍රව්‍ය වලින් ශක්තිමත් කර ආරක්ෂා කර ඇත.

ඔප්ටිකල් ෆයිබර් යනු සිහින් වීදුරු නල ඔස්සේ ආලෝකය ගමන් කිරීමට ඉඩ සලසන තාක්‍ෂණයකි. වීදුරු නල විශේෂ විෂ්කම්භයකින් යුක්ත වන අතර සාමාන්‍යයෙන් තනි මාදිලියේ සම්බන්ධතා සඳහා 9/125 වේ. විවිධ තාක්‍ෂණයන්ගෙන් නිපදවන තන්තු මඟින් G652D, G657 A1, G657 A2 ප්‍රමිති නලයේ නැමීමේ අරය පෙන්නුම් කරයි. ෆයිබර් කෝර් විවිධ වර්ණවලින් තීන්ත ආලේප කර ඇති අතර එමඟින් කේබල් කෝර් බෙදීමේදී පහසුවෙන් සම්බන්ධ වේ.

ජෙරා සතුව විවිධ වර්ගයේ කේබල් ඇත, ඒවා යෙදුම් ප්‍රදේශය මත රඳා පවතී:
1) ප්‍රධාන රේඛා ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය
2) FTTH ඩ්‍රොප් ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය
3) ගෘහස්ථ බෙදාහැරීමේ ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය
4) ඩක් ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය
විවිධ වර්ගයේ කේබල් විවිධ සංරචක වලින් සමන්විත වන අතර විවිධ යෙදුම් සඳහා භාවිතා වේ. සමහර යෙදුම් ජල සාධනය, ඉහළ යාන්ත්‍රික ශක්තිය, පාරජම්බුල ප්‍රතිරෝධකතාව ඉල්ලා සිටින අතර එහි ක්‍රියාකාරිත්වය වැඩි දියුණු කිරීම සඳහා අපි සමහර ද්‍රව්‍ය (වානේ වයර්, ආර්එෆ්පී, ඇරමිඩ් නූල්, ජෙලි, පීවීසී ටියුබ් ආදිය) කේබල් මගින් ශක්තිමත් කරමු.

ජෙරා GPON, FTTx, FTTH ජාල ඉදිකිරීම සඳහා ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබල් විසඳුමක් සාර්ථකව ඒකාබද්ධ කළේය. අපගේ දෘෂ්ටි කේබලය කාර්මික ගොඩනැගිලි, දුම්රිය හා මාර්ග ප්‍රවාහනය, කාර්මික ගොඩනැගිලි, දින මධ්‍යස්ථාන සහ ect සඳහා මධ්‍යම ලූප හෝ අවසාන සැතපුම් මාර්ගවල යෙදිය හැකිය.

අපගේ කේබලය කර්මාන්තශාලාවේ රසායනාගාරයේ හෝ තෙවන පාර්ශවීය රසායනාගාරයේදී, පරීක්‍ෂා කිරීම හෝ පරීක්‍ෂා කිරීම, ඇතුළු කිරීමේ පාඩු සහ ප්‍රතිලාභ පාඩු පරීක්‍ෂණය, ආතන්ය ශක්තිය පරීක්‍ෂණය, උෂ්ණත්වය සහ ආර්ද්‍රතා පාපැදි පරීක්‍ෂණය, පාරජම්බුල කිරණ පරීක්‍ෂණය සහ IEC-60794, RoHS හි ප්‍රමිතීන්ට අනුකූලව පරීක්‍ෂා කරන ලදී. සහ ක්‍රි.ව.

ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබල් ක්ලැම්ප්, ෆයිබර් ඔප්ටික් පැක්ට් රැහැන්, ෆයිබර් ඔප්ටික් ස්ප්ලයිස් වැසීම, ෆයිබර් ඔප්ටික් ටර්මිනේෂන් බොක්ස් සහ යනාදිය ආශ්‍රිත උදාසීන දෘෂ්ටි ජාල බෙදාහැරීමේ උපාංග ජෙරා විසින් සපයයි.

අනාගත තොරතුරු සඳහා කරුණාකර අප හා සම්බන්ධ වන්න.